Dr Irena Eris

Specjalnością Instytutu Zdrowej Skóry Healthy Skin są autorskie zabiegi Dr Irena Eris. Ponadto nasi klienci mogą skorzystać z zakupu markowych kosmetyków pielęgnujących ciało i twarz w atrakcyjnych cenach.

O MARCE DR IRENA ERIS

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja gabinetowa.
Dr Irena Eris, jako jedyna polska marka i jedyna niefrancuska marka kosmetyczna została przyjęta w 2012 roku do prestiżowego Comite Colbert- Klubu najbardziej luksusowych marek europejskich. Członkowie Comite Colbert to marki i instytucje będące na całym świecie synonimem luksusu, niezawodności i wysokiej jakości.

CENTRUM NAUKOWO BADAWCZE DR IRENA ERIS

Bezpieczeństwo oraz efekty działania preparatów i zabiegów gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris na każdym etapie ich powstawania.
Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris to nowoczesne laboratoria, znakomici naukowcy oraz niezwykle wysoki poziom badań. Zespół Centrum tworzą specjaliści z tytułami naukowymi z dziedzin farmacji, biologii, biologii molekularnej, chemii, współpracujący z dermatologami, alergologami i specjalistami z zakresu medycyny estetycznej. O poziomie wykonywanych badań świadczą liczne autorskie zgłoszenia patentowe.

PROGRAM AUTORSKICH ZABIEGÓW

Program autorskich zabiegów na twarz i ciało na bazie zaawansowanej technologicznie linii preparatów Dr Irena Eris Prosystem Professional to kompleksowa oferta dostosowana do różnorodnych potrzeb i problemów pielęgnacyjnych.
Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów stworzona została szeroka gama zabiegów odmładzających, nawilżających oraz rozwiązujących problemy skóry, takie jak rozszerzone naczynka, nadmierne przetłuszczanie się cery, trądzik, cellulit czy nadmierne przesuszenie i wiotkość skóry ciała. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zalecamy serię 4-6 zabiegów. Skuteczność i efekty każdego zabiegu potwierdzamy badaniami w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris, które współpracuje z renomowanymi ośrodkami badawczymi.